+38 (096) 395-61-07; +38 (096) 474-88-19

Статті компанії

 • Ремонт одягу
  Ремонт одягу

  Ремонт одягу - це коли майстри допомагають забезпечити свободу руху, яка унеможливлює розмірні невідповідності, створюють унікальний дизайн за бажанням клієнтів, дають можливість яскравого самовираження.

  Детальніше
 • Комп
  Комп'ютеризовані швейні машини Minerva

  Комп'ютеризовані швейні машини є передовими інструментами у світі шиття, забезпечуючи комфорт, точність та різноманітність функцій для швейних проектів. Вони поєднують у собі передові технології з простотою використання, роблячи пошиття більш приємним та ефективним процесом.

  Детальніше
 • Ремонт швейної машинки Чайка 132 М своїми руками з вертикальним човниковим пристроєм
  Ремонт швейної машинки Чайка 132 М своїми руками з вертикальним човниковим пристроєм

  Найголовнішою деталлю в роботі швейного обладнання вважається саме голка, яка виконує величезну кількість робочих процесів. Тому часто ремонт швейних машинок зводиться до того, що необхідно виконати заміну старої голки. Згодом вістрі голки може погнутися, що призводить до утворення неякісних стібків. Навіть якщо візуально голка не має ніяких дефектів, при регулярному використанні швейної машинки саме ця деталь потребує регулярній зміні.

  Детальніше
 • Сучасні моделі пальто з одного відрізка тканини
  Сучасні моделі пальто з одного відрізка тканини

  Кожна дівчина бажає залишатися красивою і стильною, незалежно від сезону і погодних умов. Незважаючи на різноманітність сучасної моди, у продажу далеко не завжди є моделі, серед яких вдається відшукати відповідне рішення на кожен день. Крім того, кожна дама хоче бути оригінальною і мати в своєму гардеробі моделі одягу, яких не купиш у звичайному магазині. Для цього багато хто вибирає вже давно перевірений спосіб пошиття одягу. Перше що потрібно відшукати потрібний відрізок тканини

  Детальніше
 • Ремонт швейних машин у Дніпрі
  Ремонт швейних машин у Дніпрі

  Якісний ремонт швейних машин - одна з найпопулярніших послуг сервісного центру Gold Needle. Незважаючи на те, що сучасне швейне обладнання відрізняється високою якістю виконання і рідко ламається, існують окремі ситуації, які призводять до поломок. Найчастіше в цей список входить наявність шлюбу і неправильна експлуатація техніки.

  Детальніше
 • 6 СПОСОБІВ ЗАРОБИТИ ГРОШІ НА ШИТТІ ЧАСТИНА №5 ФІНАЛ
  6 СПОСОБІВ ЗАРОБИТИ ГРОШІ НА ШИТТІ ЧАСТИНА №5 ФІНАЛ

  Запропонуйте послугу ремонту швейної машини. Час від часу всім кравцем працюючим в ательє потрібно проводити ремонт швейної техніки. Доставка машин в магазин швейного обладнання або майстерню для невеликого ремонту зазвичай накладно і коштує трохи дорожче, тому люди воліють наймати когось на кшталт вас, щоб зробити це для них за вигіднішою ціною. Навчитися ремонтувати швейні машини - це великий навик, тому що ви можете не тільки ремонтувати швейних машин у інших людей, але і налагоджувати свої власні машини і заощадити свої кошти

  Детальніше
 • 6 способів заробляти гроші на шитті №4
  6 способів заробляти гроші на шитті №4

  Багато людей хотіли б навчитися шити, але щось заважає. Може бути, вони не можуть дозволити собі заняття. Або, швидше за все, вони не можуть змінити свій розклад, щоб відвідувати заняття, які проводяться в певний час один або два рази на тиждень. Звичайно, перегляди книг, журналів і веб-сайтів може допомогти їм навчитися цьому. Але деякі люди вважають за краще вчитися у живого, дихаючого людини, який може навчити їх основам, швидко виправити свої помилки і відповісти на їхні запитання в режимі реального часу

  Детальніше
 • Рекомендації для початківців по використанню промислових швейних машин
  Рекомендації для початківців по використанню промислових швейних машин

  Якщо ви хочете приєднатися до швейної промисловості, важливо, щоб у вас був деякий рівень розуміння роботи, яку ви будете виконувати, а також загальний огляд. Незалежно від того, чи є ви учнем, які шукають певний досвід роботи в галузі або випускником, які шукають вашу першу роботу в галузі, ви повинні мати уявлення про те, як працюють промислові швейні машини і як вони відрізняються від домашніх машин, на яких ви, ймовірно , практикувалися. Так як промислові швейні машини є нашим основним напрямком, інтернет-магазин швейних машин в Дніпрі www.gold-needle.com.ua,

  Детальніше
 • 6 СПОСОБІВ ЗАРОБИТИ ГРОШІ НА ШИТТІ ЧАСТИНА No3
  6 СПОСОБІВ ЗАРОБИТИ ГРОШІ НА ШИТТІ ЧАСТИНА No3

  Як тільки ви вирішите почати власне швейна справа, ви зможете вибрати той вид діяльності, який вам найбільше подобається. І ви можете зробити свій вибір на основі: Вашого рівня досвіду. Ви відносний новачок або у вас є роки шиття? Ваш рівень досвіду допоможе вирішити, який швейний бізнес підійде вам найкраще.

  Детальніше
 • Як вибрати швейну машину для вашої дитини
  Як вибрати швейну машину для вашої дитини

  На ринку безліч дешевих швейних машин. І покупка однієї для вашої дитини, щоб пограти може бути привабливою. Але якщо ви дійсно хочете, щоб ваша дитина зацікавився шиттям, краще купити йому якісну машину, створену на тривалий термін.

  Детальніше
Не знайшли те, що шукали?

Скористайтеся пошуком по каталогу, який заощадить вам час