+38 (096) 395-61-07; +38 (096) 474-88-19

Машинна вишивка у місті Дніпро

Швидко, якісно, недорого

Друзі, поспішаємо вам усім повідомити, що ми придбали промислову вишивальну машину velles becs 316.
Тепер ми зможемо урізноманітнити ваші костюми, футболки, світшоти, які ми шиємо логотипом, тризубом, слоганом чи шевроном.
Завдяки тому, що вишивальна машинка дев'ятиголкова та чотириголовкова, ми зможемо виконати ваше замовлення швидко та якісно.вишивальна машина промислова веллес
Варто звернути увагу на те, що розмір поля вишивки на бордюрній рамі дорівнює 1200 мм х 700 мм. Це говорить про те, що ми готові виконати нанесення вишивки на будь-який предмет, який може/здатна проткнути голка, що працює в тій самій вишивальній машині.
Чи варто писати, що безліч варіантів вишивки можна зробити на нашій комп'ютеризованій вишивальній машинці, приклади, що ми робимо розмістимо у фото. Або ви надсилайте малюнок нам, щоб ми визначили яка саме машинная вишивка вам підійде.
Для комп'ютеризованих вишивальних машинок характерні деякі особливості, які є в деяких моделях, а в деяких ні.
Багатоголовкові вишивальні машинки Велес бувають і з п'ятнадцю голками, що дає можливість вишивати візерунки багатобарвні та складні. Так як кожну голку можна заправити різними нитками, як за кольором, так і за текстурою.
Щоб вишити малюнок або візерунок, може підійти і плоска вишивальна машина і рукавна.
Для великих та постійних виробництв вибирають машини з розширеним полем вишивки та з більшою швидкістю відпрацювання вишивки до 1000 стібків за хвилину.машинна вишивка У своїх завданнях Вам краще визначити місце, де на тканині чи виробі буде наноситься вишивка. До речі, бажано не плутати цей вид прикраси виробу із нашивкою. Так як нашивка - це готова вишивка, яку потім нашивають на виріб. А вишивка - це процес нанесення малюнка/логотипу/слогану/шеврона відразу на виробі і далі додатково не потрібно пришивати вишивку ще на виріб. Як шеврони, наприклад - вони вишиваються, але вже додатково нами пришиваються до спецодягу або так віддаються замовнику, а його вже помічники потім пришивають на одяг ці шеврони.
Так ось після того, як ви визначили малюнок та місце, де він має бути на виробі, можете вже звертатися до нас за прорахунком вартості нанесення малюнка. Ми допоможемо підібрати потрібні нитки та їх колір та погодимо з Вами пробний варіант вишивки на такому ж, але тестовому примірнику.
Завдяки рукаву, що дає можливість для вишивки одягнути на нього рукав чи шапку чи шкарпетки, ми легко нанесемо вишивку і на кеппі або на панами, або на рукави толстовки, сорочки чи піджака. Але завжди особисте спілкування дасть нам і вам розуміння, як краще зробити, щоб вийшло красиво, ексклюзивно та стильно.
Також ми не бачимо принципової різниці між замовниками з невеликою партією та замовниками з великою партією виробів. Головне визначити терміни та дати процесу вишивки йти у своєму темпі. Звичайно, ми рекомендуємо заздалегідь узгоджувати можливість у нас взяти ваше замовлення, щоб ваші плани не були зміщені або ви встигли вчасно поставити в потрібне місце вироби вже з вишивкою. Але ми, як оператори вишивальної машини, можемо сказати, що в Дніпрі немає надшвидких вишивальних машин, і якщо Вам обіцяють час вишивки вдвічі швидше, подумайте. Можливо, це просто обман.

Комп'ютерна машинна вишивка

Ось деяка наменклатура вишивальних машин, що найчастіше використовується в Україні:
Веллес для плоскої вишивки із збільшеним полем шиття та збільшеною швидкістю, підходять для надання послуг вишивки як на тканину, так і на готові вироби будь-якого крою.
Рикома для рукавної вишивки з циліндричною платформою зі збільшеною швидкістю до 1000 стібків за хвилину, підходить для надання послуг вишивки як на тканину, так і на готові вироби, але не будь-якого крою.машинна вишивка в місті Дніпро
Веллес для рукавної вишивки із полегшеним корпусом має свої характеристики у кожному окремому випадку.
VELLES для рукавної та плоскої вишивки, які підійдуть для великого швейного виробництва з метою наносити невеликі вишивки на вироби масового пошиття.
VELLES для рукавної та плоскої вишивки зі збільшеною швидкістю, серія HS-CAP, підходять для надання послуг вишивки як на тканину, так і на готові вироби будь-якого крою великими партіями.
RICOMA одноголовочні вишивальні машини, які підходять для свого виробництва та неспішного нанесення логотипу або бренду на виріб.
Рікома двоголовкові вишивальні машини, які підходять для свого виробництва та неспішного нанесення логотипу чи бренду на виріб.
RICOMA чотириголовкові вишивальні машини, які підійдуть для надання послуг вишивки як на тканину, так і на готові вироби будь-якого крою.

Якщо ви зовсім заплуталися, підходимо ми вам чи ні для виконання ваших завдань, дзвоніть, ми все пояснимо вам і все обговоримо!
Машинна вишивка у Дніпрі:
Телефон: (073) 474-88-19

Не знайшли те, що шукали?

Скористайтеся пошуком по каталогу, який заощадить вам час