+38 (096) 395-61-07; +38 (096) 474-88-19

Ремонт швейних машин у Дніпріремонт швейних машин

Якісний ремонт швейних машин - одна з найпопулярніших послуг сервісного центру Gold Needle. Незважаючи на те, що сучасне швейне обладнання відрізняється високою якістю виконання і рідко ламається, існують окремі ситуації, які призводять до поломок. Найчастіше в цей список входить наявність шлюбу і неправильна експлуатація техніки.
Першими тривожними дзвінками, що свідчать про те, що потрібно звернутися за допомогою майстрам, є: машинка пропускає стежки, починає криво строчити або допускати прострочки. У такій ситуації рекомендується звернутися за допомогою до кваліфікованих майстрів, щоб не допустити появи більш серйозних поломок.
швейне обладнанняУ список найпоширеніших причин поломки, входять:

Після проведеної діагностики, наші майстри зможуть визначитися з точною причиною несправності швейного обладнання, що допоможе відшукати оптимальне рішення даної задачі.

Причини виникнення несправностей в роботі швейного обладнання

Незважаючи на складність проблеми, що виникла при поломці машинки або оверлока, це призводить до помітного погіршення якості роботи даної моделі. Голки починають ламатися, нитки рвуться і робота стає неможливою. В процесі виконання ремонтних робіт наші майстри дуже часто стикаються з подібними ситуаціями:

Дуже часто причина поломки криється в банальному - неправильно підібрана товщина нитки, голки або матеріалу.
Крім того, в пазах рейки зубчастого типу, що пересуває тканину, і в корпусних частини човника накопичується пил і залишок від обриву різні ниток. Це все також негативно позначається на продуктивній роботі обладнання. Майстри проводять консультації, якісну діагностику і ремонтують швейне обладнання від різних брендів - Minerva, Worlden, Brother, Shunfa, Janome, Textima, Typical, Merrylock, Veritas, Singer, Jaguar, Toyota, Pfaff, Astralux, Juki, Husqvarna, Bernina, Aurora,
Dragonfly, Protex, Siruba, Bernetta, Durkopp Adler, Yamata і інші не менш популярні виробники.

Послуги, що надаються:ательє

У список актуальних послуг сервісного центру Gold Needle входять:
1. Заміна пошкоджених деталей або деталей, у яких закінчився термін експлуатації. Майстри проводять детальну діагностику, щоб визначити фронт майбутніх робіт, а також вказати конкретну вартість ремонту шв. машинок в Дніпрі. Для заміни ми використовуємо тільки якісні деталі від перевірених компаній-виробників.
2. Налагодження та ремонт різних машин. Фахівці працюють з двох-, трьох-, чотирьох- і пятініточнимі машинками побутового і промислового напрямку.
3. Переклад обладнання з ножного приводу на електричний. Представлений процес здійснюється за рахунок застосування високоякісного електромотора.
WorldenТаким чином, вдається помітно збільшити показники продуктивності машинки.
Gold Needle - сервісний центр, який гарантує якісне обслуговування швейного обладнання, незалежно від особливостей конструкції або терміну експлуатації. Ми працюємо на виїзді для ательє і не великих пошивочних цехів або в майстерні, з огляду на зазначені терміни замовника!

Вышивка на спецодязі Вишивка на одязі Машинна вишивка на флісових кофтах Брендування одягу логотипами компаній Пошив вышиванок Пошив платья Днепр Ремонт одежды Днепр Пошив блуз Днепр Пошив блузки в Днепре
Не знайшли те, що шукали?

Скористайтеся пошуком по каталогу, який заощадить вам час