+38 (096) 395-61-07; +38 (096) 474-88-19

Ремонт швейних машин у Дніпріремонт швейних машин

Якісний ремонт швейних машин - одна з найпопулярніших послуг сервісного центру Gold Needle. Незважаючи на те, що сучасне швейне обладнання відрізняється високою якістю виконання і рідко ламається, існують окремі ситуації, які призводять до поломок. Найчастіше в цей список входить наявність шлюбу і неправильна експлуатація техніки.
Першими тривожними дзвінками, що свідчать про те, що потрібно звернутися за допомогою майстрам, є: машинка пропускає стежки, починає криво строчити або допускати прострочки. У такій ситуації рекомендується звернутися за допомогою до кваліфікованих майстрів, щоб не допустити появи більш серйозних поломок.
швейне обладнанняУ список найпоширеніших причин поломки, входять:

Після проведеної діагностики, наші майстри зможуть визначитися з точною причиною несправності швейного обладнання, що допоможе відшукати оптимальне рішення даної задачі.

Причини виникнення несправностей в роботі швейного обладнання

Незважаючи на складність проблеми, що виникла при поломці машинки або оверлока, це призводить до помітного погіршення якості роботи даної моделі. Голки починають ламатися, нитки рвуться і робота стає неможливою. В процесі виконання ремонтних робіт наші майстри дуже часто стикаються з подібними ситуаціями:

Дуже часто причина поломки криється в банальному - неправильно підібрана товщина нитки, голки або матеріалу.
Крім того, в пазах рейки зубчастого типу, що пересуває тканину, і в корпусних частини човника накопичується пил і залишок від обриву різні ниток. Це все також негативно позначається на продуктивній роботі обладнання. Майстри проводять консультації, якісну діагностику і ремонтують швейне обладнання від різних брендів - Minerva, Worlden, Brother, Shunfa, Janome, Textima, Typical, Merrylock, Veritas, Singer, Jaguar, Toyota, Pfaff, Astralux, Juki, Husqvarna, Bernina, Aurora,
Dragonfly, Protex, Siruba, Bernetta, Durkopp Adler, Yamata і інші не менш популярні виробники.

Послуги, що надаються:ательє

У список актуальних послуг сервісного центру Gold Needle входять:
1. Заміна пошкоджених деталей або деталей, у яких закінчився термін експлуатації. Майстри проводять детальну діагностику, щоб визначити фронт майбутніх робіт, а також вказати конкретну вартість ремонту шв. машинок в Дніпрі. Для заміни ми використовуємо тільки якісні деталі від перевірених компаній-виробників.
2. Налагодження та ремонт різних машин. Фахівці працюють з двох-, трьох-, чотирьох- і пятініточнимі машинками побутового і промислового напрямку.
3. Переклад обладнання з ножного приводу на електричний. Представлений процес здійснюється за рахунок застосування високоякісного електромотора.
WorldenТаким чином, вдається помітно збільшити показники продуктивності машинки.
Gold Needle - сервісний центр, який гарантує якісне обслуговування швейного обладнання, незалежно від особливостей конструкції або терміну експлуатації. Ми працюємо на виїзді для ательє і не великих пошивочних цехів або в майстерні, з огляду на зазначені терміни замовника!

Швейна машинка Toyota OEKAKI 50R Вишивка шеврону машинна minerva M840DS minerva m832b Швейна машинка Minerva m832b  Швейна машинка Minerva MC500 Minerva DecorExpert Minerva MC600e швейно-вишивальная Minerva mc450er
Не знайшли те, що шукали?

Скористайтеся пошуком по каталогу, який заощадить вам час