+38 (096) 395-61-07; +38 (096) 474-88-19

Прямострочні швейні машини

ППрямострочні швейні машиниромислова прямострочна швейна машина-основна машина без якої важко уявити будь-яке сучасне швейне виробництво. Прямостібкові швейні машини призначені для будь-яких типів тканин. Вони забезпечують стачування двонитковим одноголковим човниковим стібком деталей виробів з бавовняних, синтетичних, лляних, трикотажних і інших видів тканин.

Промислове прямострочне швейне обладнання класифікуються за типами просування матеріалів:

  • прямострочна швейна машина човникового стібка з нижнім просуванням матеріалів-транспортування тканини здійснюється за допомогою нижньої зубчастої рейки і тиску лапки на матеріал.В залежності від комлектации голкової пластини і зубчастої рейки такі машини можуть використовуватися для сточування легких, середніх і важких матеріалів.
  • прямострочна швейна машина човникового стібка з голковим просуванням матеріалів-безпосадочні швейні машини, транспортування матеріалів здійснюється за допомогою зубчастої рейки тиску лапки і руху ігловодітеля, така комплектація фіксує положення стачуємих матеріалів, не даючи їм зміщуватися між собою в процесі транспортування матеріалів не допускаючи утворення складок.
  • прямострочна швейна машина човникового стібка з подвійним транспортером матеріалів-ці машини оснащені верхнім і нижнім просуванням матеріалу, що крокує лапкою, мають збільшені довжину стібка, збільшений човник і більш мощьний ігловодітель. Машина призначена для важких тканин, як натуральних, так і синтетичних.
  • прямострочна швейна машина човникового стібка з потрійним транспортером тканини-машини дозволяють прошивати до 6-ти шарів важких тканин не зрушуючи шари відносно один одного. Завдяки тройного транспортування матеріалів (зуби + лапка + голка) можливо, прошивати картон, пластик між шарами тканини. Має схожі характеристики з машинами подвійного просування. В основному застосовується у виробництві автомобільних чохлів, чохлів для меблів і сумок.

Купити прямострочну промислову швейну машину

Прямострочні швейні машини нового покоління гарантують економну витрату електроінергіі на 75% за рахунок технологічних сервомоторів вбудованих в головку швейної машини, тиху роботу, роботу без вібрації, також вже в базовій комплектації LED підсвічування і позиционер голки, а окремі моделі в більш високій комлектации автоматичну обрізку ниток , автоматичні закріпки і підйом лапки.

Не знайшли те, що шукали?

Скористайтеся пошуком по каталогу, який заощадить вам час