+38 (096) 395-61-07; +38 (096) 474-88-19

Наше ательє Gold Needle займається виконанням індивідуальних замовлень з пошиття та ремонту нарядів будь-якої складності. З урахуванням особливостей фігури кожному за клієнта створюються індивідуальні лекала.ательє

Пошиття одягу дозволяє виконувати найскладніші замовлення та отримувати оригінальні речі, які мають ідеальну посадку по фігурі. Як матеріал можна використовувати:

Майстри допомагають забезпечити свободу руху, яка унеможливлює розмірні невідповідності, створюють унікальний дизайн за бажанням клієнтів, дають можливість яскравого самовираження. Комп'ютерна машинна вишивка, що прикрашає вироби, стає яскравим акцентом, який привертає увагу.

Ремонт жіночого та чоловічого одягу

У списку послуг – ремонт одягу. Улюблені вбрання іноді зазнають різних випробувань, які призводять до непридатності. Клієнти можуть не переживати, ми готові виконати ремонт різної складності та повернути виробу належний вигляд. Швейні машини здатні творити справжні чудеса та робити пошкодження непомітними.

Улюблений одяг є способом самовираження, тому розлучатися з нею не хочеться. Наші фахівці готові прибрати найсерйозніші пошкодження, зробити їх непомітними та надати виробу колишню форму.

Ми займаємося дрібним ремонтом одягу, який включає:

Навіть при ретельному догляді за гардеробом трапляються неприємності, які не можна передбачити. В цьому випадку річ втрачає привабливість, виглядає неохайно і засмучує власника. Ремонт одягу зможе продовжити термін експлуатації, тому не варто одразу розлучатися з улюбленими вбраннями.

Демократичні ціни та швидкий термін виконання замовлення залучають наших клієнтів, які стають постійними.

Прозора вартість ремонту, яка представлена ​​у прейскуранті, дозволить одразу зрозуміти, на яку суму можна розраховувати. Ми можемо поставити латку, заштопати річ, укоротити штани чи спідницю, скоригувати довжину верхнього одягу, обробити штори та тюль.

Завдяки швейним машинам з безліччю функцій ательє справляється з поставленими завданнями швидко та задовольняє всі запити клієнтів.

Индивидуальный пошив как способ самовыражения

Ринок переповнений готовими виробами, які можна придбати будь-коли. Ці вбрання не можна назвати ексклюзивними, вони не готові дивувати. У нашому ательє звертаються ті, хто хоче носити одяг із відтінком індивідуальності. Це не лише сукні, костюми та інші предмети гардеробу, а й верхній одяг. Звертаються також клієнти з нестандартною фігурою, яким складно придбати вбрання у магазині чи на ринку.

Ми виконуємо замовлення будь-якої складності, тому що використовуємо найкраще обладнання, яке можна придбати в інтернет-магазині Gold Needle. Це побутові та промислові швейні машини з відмінними характеристиками. Асортимент величезний від стандартних електромеханічних швейних машин до комп'ютерних швейно-вишивальних машин.

Прикрашаючи одяг машинною вишивкою на індивідуальне замовлення, ми отримуємо стильні речі, які дозволяють виділятися в натовпі та привертати увагу.

Якість та стиль

аш колектив творчо ставиться до роботи незалежно від того, чи це буде пошиття на індивідуальне замовлення або дрібний ремонт. Усі роботи виконуються в обумовлений термін. Використовуючи якісну фурнітуру, ми готові відобразити стиль. Виробничі можливості дозволяють купувати великі замовлення, наприклад, вишивка шевронів, брендування одягу логотипами компаній, вишивка на спецодязі.

Ці послуги мають великий попит у теперішній час. Сучасні швейні та вишивальні машинки полегшують завдання та допомагають швидко справлятися із замовленнями. Наше ательє гарантує якість та створює особливий стиль. З досвідченими майстрами можна обговорити власний дизайн одягу або створити новий виріб з урахуванням побажань клієнта. Ми готові надати такі послуги:

Виконуючи складні завдання, наша команда орієнтується на запити клієнтів, які можуть втілювати у життя найнеймовірніші ідеї та виявляти креативність мислення. Як кажуть зустрічають по одягу...

Ідеальні речі можна не лише купувати, а й створювати. Ми з великим задоволенням виконаємо замовлення та поділимося гарним настроєм.

Не знайшли те, що шукали?

Скористайтеся пошуком по каталогу, який заощадить вам час