+38 (096) 395-61-07; +38 (096) 474-88-19

Промислове швейне обладнання Worldenшвейне обладнання Worlden

Компанія Worlden пропонує сучасне швейне обладнання високої якості, яке в повній мірі відповідає основним європейським стандартам. Для роботи з різними видами тканин прийнято використовувати певні моделі швейних машинок. Наприклад, при виробництві одягу з щільних матеріалів на увазі обов'язкове застосування промислових прямострочних машин. Такі моделі прийнято відносити до останнього покоління швейного обладнання, яке доповнено зручним електронним управлінням.
швейне обладнання

В результаті, навіть починаюча швачка може з легкістю розібратися з особливостями пошиття, вибираючи програмований обріз ниток. Також, сучасна техніка
дозволяє задавати необхідну кількість стібків, після виконання яких, машинка автоматично припиняє свою роботу.
Застосовуючи прямострочні промислові швейні машини, користувач має можливість отримати високу продуктивність техніки, задовольнятися низьким споживанням електроенергії і забезпечити високу якість виконаної роботи.
Умовно всі обладнання можна поділити на дві великі категорії:
1. Моделі, які прийнято використовувати для пошиття середніх і легких тканин.
2. Моделі, які використовуються для пошиття середніх і важких матеріалів.
Додатково обладнання укомплектовано швидкознімними лапками, які можна моментально змінити. Це дозволяє забезпечити ідеальний підгин і окантовку різних виробів, ушивання блискавки, Настрачіваніе кишень і інше.

Різновиди промислових машинок від Worlden

Якісне пошиття та ремонт одягу має на увазі застосування високоякісного швейного обладнання, яким є техніка від компанії-виробника Worlden. У каталозі компанії величезна кількість сучасних машин, які відрізняються високими показниками продуктивності.
У список найпопулярніших входять такі різновиди:промислові швейні машини

ремонт одягуРемонт швейных машин gold-needle.com.ua виконується досить просто за рахунок якісної і простий конструкції обладнання. Така техніка має тривалий термін служби і рідко виходить з ладу за умови правильної експлуатації.

Переваги швейного обладнання Worldenремонт швейных машин днепр

Виробник Worlden приділив особливу увагу простоті конструкції і мінімальної кількості споживання електроенергії. В результаті, більшість моделей даного бренду пропонують економічність по електроспоживанню до 70%. Незважаючи на це, сучасна техніка не вічна і потребує профілактики.
Сервіс Gold-needle.com.ua пропонує професійну допомогу в обслуговуванні швейного обладнання, а також якісний ремонт оверлоков Дніпро будь-якого ступеня складності. Завдяки застосуванню оригінальних запчастин, вдається виконати різні ремонтні роботи.

Не знайшли те, що шукали?

Скористайтеся пошуком по каталогу, який заощадить вам час