+38 (096) 395-61-07; +38 (096) 474-88-19

купити промислову разпошивальну машинуСтандартна промислова распошивальна машина включає в себе наявність 3-х голок, 5-ти ниток і верхнього розкладчика. Відстань між голками може регулюватися від 4,8 до 6,4 мм. Даний вид швейного обладнання може бути з плоскою платформою або з циліндричною.
Промислові розпошивальні машини призначені для роботи з еластичною трикотажною тканиною. Для обробки рукавів, горловини і низу вироба, такий вид швейного обладнання може виконувати якісний плоский шов.
На відміну від побутового швейного обладнання все промислові швейні машини мають вузьку спеціалізацію. А так як ці машини виконують обмежений перелік операцій, то це дозволяє мати досить просту і надійну конструкцію. І як наслідок-ці машини дуже надійні і не вимагають дорогого сервісного обслуговування. При необхідності можна розширити спеціалізацію багатьох промислових машин за допомогою додаткових знімних блоків-приставок.
Якщо ви хочете придбати промислову плоскошовну машину, в першу чергу визначитеся з призначенням. У разі виникнення питань при виборі, ви можете проконсультуватися у нашого фахівця, який допоможе вам підібрати модель яка підходить під ваші потреби.

Промислові плоскошовні машини останнього покоління мають масу позитивних якостей:

  • Вбудований сервопривід
  • LED підсвічування
  • Позиціювання голки
  • Автоматичний підйом лапки
  • Автоматичну обрізку ниток

В інтернет-магазині Gold needle.com.ua ви можете купити промислову распошивальну машину у Дніпрі (Дніпропетровськ), де знаходиться наш центральний офіс. Але можливо купити оверлок і в будь-якому місті України, де знаходяться наші філії. Завдяки службам доставки швейні машини ми можемо доставити Вам по всій Україні.

Не знайшли те, що шукали?

Скористайтеся пошуком по каталогу, який заощадить вам час