+38 (096) 395-61-07; +38 (096) 474-88-19

Швейне обладнання Precious

У 2019 компанія Precious презентувала нову серію промислового швейного обладнання під назвою LOCKSTITCH де представлені промислові прямострочні швейні машини, оверлоки, распошивальні машини і обладнання спеціального призначення.

Швейне обладнання Precious
Precious Science and Technology Group Corporation Limited - сучасне підприємство, яке займається науковими дослідженнями, виробництвом і торгівлею. Площа компанії складає більше 105 000 кв. Багатоцільовий бізнес включає в себе промислові швейні машини, упаковку для кольорового друку, вишивальні машини, нерухомість і т. Д.

Швейні підприємства є основою групою виробництва. Будучи одним з основних підприємств, Zhejiang Precious Sewing Machine Corporation Limited тепер стала спеціалізованою компанією з виробництва і продажу швейних машин серії. Бренд пройшов ISO9001: 2000 аутентифікацію і CE. Завдяки передовим технологіям і досконалим методам випробувань, підприємство сформувало ідеальну систему дослідження продукту, контролю якості, виготовлення комплексу обладнання і деталей до післяпродажного обслуговування. Маючи потужну міцністю і першокласними можливостями, компанія гарантує якість всіх видів серійної продукції. У 2006 році наша компанія була названа Zhejiang Famous Brand і Zhejiang Famous Products. У 2008, Компанія була названа «Zhejiang Credibility Enterprise» і була названа Сільськогосподарським банком Чжецзянського філії в якості одиниці кредитування і надійності AAA. У січні 2009 року «Дорогоцінний бренд» був названий «Гучний бренд Китаю».

Промисловий оверлок Precious V20

промисловий оверлок Precious V20У травні 2009 року компанія Precious Group Sewing Machine була переведена на нову фабрику, площа якої становить 70 000 квадратних метрів. Гурт бере новітні і міжнародні лінії автоматичного складання і точний інформаційний режим управління. Компанія виробляє швейні машини з високими і новими технологіями. Precious Group буде розвиватися з постійними інноваціями та принципом управління професійним виробництвом. З метою інтернаціоналізації бренду, принципами управління «бути чесним, бути кращим і першим постачальником» і основною концепцією «Створюючи, Насолоджуючись» і «Разом розвиватися», група має намір приділяти однакову увагу як ринку всередині країни, так і за кордоном, як в розвинених, так і в країнах, що розвиваються.
У 2019 компанія Precious презентувала нову серію промислового швейного обладнання під назвою LOCKSTITCH де представлені прямострочні швейні машини, оверлоки, промислові распошивальні машини і обладнання спеціального призначення
Основний обов'язок Групи полягає в наданні обладнання високого класу і сучасного швейного обладнання. Основний обов'язок Групи полягає в тому, щоб допомогти кінцевим користувачам знизити виробничі витрати, поліпшити технології та ефективність виробництва. Ми твердо дотримуємося принципу обслуговування, згідно з яким майбутнє Precious Group визначається розвитком кінцевих користувачів. Франчайзери є стратегічними партнерами і основним підрозділом Precious Group. Ми беремо на себе відповідальну місію створення кращого життя для співробітників групи
Це вимагає корпоративних зусиль всієї групи Precious для досягнення мети спільного розвитку: тільки якщо ми разом створюємо цінність і насолоджуємося плодами разом, ми можемо розвиватися разом.
Придбати швейну техніку Precious можно у нашому інтернет-магазині www.gold-needle.com.ua попередньо оформивши замовлення у оператора.

Промислова Розпошивальні машина Precious F20

промислова розпошивальна машина Precious F20

 
Не знайшли те, що шукали?

Скористайтеся пошуком по каталогу, який заощадить вам час