+38 (096) 395-61-07; +38 (096) 474-88-19

Новини компанії

 • Машинна вишивка у місті Дніпро

  Друзі, поспішаємо вам усім повідомити, що ми придбали промислову вишивальну машину velles becs 316. Тепер ми зможемо урізноманітнити ваші вироби, які ми шиємо логотипом, тризубом, слоганом чи шевроном. Завдяки тому, що вишивальна машинка дев'ятиголкова та чотириголовкова, ми зможемо виконати ваше замовлення швидко та якісно.

  Детальніше
 • Пошиття туніки

  Одним з головних універсальних видів жіночого одягу прийнято вважати саме туніку. Такий варіант відмінно поєднується з різними речами для створення міського стилю, а також стане незамінною деталлю гардероба на пляжі.

  Детальніше
 • Промислове швейне обладнання Worlden

  Компанія Worlden пропонує сучасне швейне обладнання високої якості, яке в повній мірі відповідає основним європейським стандартам. Для роботи з різними видами тканин прийнято використовувати певні моделі швейних машинок.

  Детальніше
 • Промислове швейне обладнання Precious новинка 2019 року в Україні

  У 2019 компанія Precious презентувала нову серію промислового швейного обладнання під назвою LOCKSTITCH де представлені прямострочні швейні машини, оверлоки, распошивальні машини і обладнання спеціального призначення

  Детальніше
 • Історія швейних машин

  Швейна машина зарекомендувала себе безцінним винаходом в різних сферах бізнесу. Текстильні фабрики і лінії по виробництву одягу - це всього лише дві галузі, які довгий час покладалися на безпрецедентну швидкість і точність швейних машин. Великі компанії розуміють, як часто ці машини використовуються набагато частіше, ніж ви думаєте - від матеріалів і одягу, які ми носимо, до вишивальних аксесуарів, які роблять люди.

  Детальніше
 • Замовляти пошиття одягу в ательє

  Полиці сучасних магазинів, переповнені модним одягом, але підібрати истино якісну, привабливу річ, яка прикрасить Ваш гардероб надзвичайно складно! І тим більш неохоче з нею розлучатися, коли вона зношується або рветься. Але майстри Ательє Gold Needle майстерно виконають ремонт і пошиття одягу Дніпро, повернувши до життя навіть речі з делікатних тканин!

  Детальніше
 • Електромеханічні швейні машинки Minerva

  Коли мова йде про якісні швейних машинах, важко знайти більш економічний варіант, ніж швейна машина Minerva M832B.Ето відмінна модель для початківців, які тільки вчаться шити, і ще можуть бути не готові до більш просунутою швейній машині. Також є хорошим вибором для більш професійних кравців.

  Детальніше
 • Чистка та змащування швейної машини

  Догляд за швейними машинами для довгої і надійної роботи вашої швейної машинки

  Детальніше
 • Про наше ательє Gold Needle - пошиття та ремонт одягу

  Ательє Gold Needle має чудову швейно-технічну базу. Використання сучасного швейного дозволяє втілити в реальність будь-які ідеї з легкістю перенести їх на тканину в пошитті і ремонті одягу

  Детальніше
Не знайшли те, що шукали?

Скористайтеся пошуком по каталогу, який заощадить вам час