+38 (096) 395-61-07; +38 (096) 474-88-19

Ремонт швейної машинки Чайка 132 М своїми руками з вертикальним човниковим пристроєм

Організований ремонт швейних машин має на увазі якісне регулювання вузлів і механізмів. Як правило, ремонтні роботи подібного ступеня складності рекомендується довіряти професійним майстрам. Однак такі роботи потрібні вкрай рідко коли в машинці ламається певна деталь і потрібно її обов'язкова заміна.
Дуже часто проблеми з пристроєм виникають в процесі ігнорування її правил експлуатації, які вказує компанія-виробник, а також в разі недотримання вказаних налаштувань або правильного регулювання.

Основні причини виходу з ладу швейної машинки

Однією з головних причин поломки прийнято вважати той факт, що швейне обладнання використовується для роботи з тканинами, для яких дана модель не призначена:

В результаті, з'являються пропуски в стежці, відбувається обрив нитки або навіть поломка робочої голки. Якщо своєчасно не звернути увагу на таку особливість - це призводить до поломки швейної машинки і її серйозного ремонту.
Найголовнішою деталлю в роботі швейного обладнання вважається саме голка, яка виконує величезну кількість робочих процесів. Тому часто ремонт машинки зводиться до того, що необхідно виконати заміну старої голки.
Згодом вістрі голки може погнутися, що призводить до утворення неякісних стібків. Навіть якщо візуально голка не має ніяких дефектів, при регулярному використанні машинки саме ця деталь потребує регулярній зміні.

Ремонт і догляд за швейною машинкою Чайка

Ремонт обладнання може знадобитися не тільки в результаті поломки певної деталі, але і також в разі регулювання взаємодії окремих вузлів між собою. Як правило, мова йде про човниковому ході.

  1. Необхідно перевірити носик човника, використовуючи лупу на поверхні не повинно бути ніяких зазубрин та інших дефектів. При наявності подібних зазубрин, потрібно видалити їх дрібним надфілем і виконати ретельну полірування. В іншому випадку, нитка постійно буде чіплятися за сліди від напилка, що призведе до утворення петель знизу.
  2. Погана регулювання верхньої або нижньої нитки. Швачка може повністю затягувати нитку, але натяг все одно залишатиметься мало якісним. Буде потрібно оглянути деталь часто між пластинами натяжителя скупчуються вичіски від використовуваних ниток. Це виключає щільне стискання шайб. Причиною може стати ослабле кріплення натяжителя.

Щоб якісно виконати ремонт одягу Дніпро буде потрібно не тільки ремонт швейного обладнання, а й належний догляд. Рекомендується регулярно чистити відділення човникового пристрою після експлуатації машинки. Також, слід кілька разів на рік змащувати машинку, даючи їй після цього попрацювати «вхолосту». Особливо це важливо, коли машинка довгий час не експлуатувалася.

Вышивка на спецодязі Вишивка на одязі Машинна вишивка на флісових кофтах Брендування одягу логотипами компаній Пошив вышиванок Пошив платья Днепр Ремонт одежды Днепр Пошив блуз Днепр Пошив блузки в Днепре
Не знайшли те, що шукали?

Скористайтеся пошуком по каталогу, який заощадить вам час