+38 (096) 395-61-07; +38 (096) 474-88-19

машинна вишивка

машинна вишивкаВишивка – один із найпопулярніших варіантів декору тканини, який може бути використаний практично скрізь. І якщо в давні часи майстрині були змушені сидіти з голкою з ранку до вечора, щоб отримати ексклюзивний елемент гардеробу або інтер'єрного компонента, то на сьогоднішній день таке завдання багато в чому спростилося, завдяки сучасним вишивальним машинкам виходить якісна машинна вишивка , яка виглядає не гірше, ніж ручна вишивка.

Компанія"Gold needle" пропонує широкий спектр послуг з комп'ютерної машинної вишивки:

Вишивка на одязі на замовлення це:

Чому слід звернутися саме до нас:

Якщо Ви вирішили зробити вишивку, звертайтеся за телефонами: 0964748819 або 0734748819.

Комп'ютерна вишивка

Комп'ютерні вишивальні машини створені з можливістю автоматизувати процеси вишивки на тканині, на шкірі та на хутрі, і для цього Використовуються комп'ютерні технології. Вони передбачають програмування різних візерунків, що намальовані, із зазначенням кольорів ниток, у спеціалізованій програмі. У цьому процесі значна роль відводиться дизайнерам. Саме ці фахівці розробляють потрібний формат вишивки на основі малюнка, після чого у певній програмі малюється потрібний візерунок, шеврон, логотип чи слоган. Вам залишається тільки передати в пам'ять машинці файл з цією програмою, де вказано алгоритм нанесення на вибрану поверхню вибраного вами малюнка. Після цього програма на спеціалізованій вишивальній машині виконає всю роботу з вишивки в автоматичному режимі. А це означає, що залишається лише протестувати вишивку на пробному виробі. Якщо все добре, то запускається вишивка масово. Єдине слід стежити за правильністю розміщення матеріалу під голки машини для місця вишивки постійно. У цьому випадку за точністю виконуваних дій слідкує оператор щоб уникнути можливих помилок та вад.

У чому переваги комп'ютерної вишивки?

машинна вишивкаКомп'ютерна машинна вишивка логотипу на одязі у Дніпрі.

Головною перевагою використання таких автоматизованих вишивальних машин є:
1.Можливість застосовувати різні матеріали для нанесення візерунків, логотипів, слоганів. 
2.Декорувати можна різні тканини – натуральне полотно, трикотаж, шовк, замшу, оксамит, хутро, нубук, шкіру і навіть тюль.
3.Красива, стильна та оригінальна вишивка надає виробу ексклюзивність, оригінальність та креативність. Подібна вишивка на виробах завжди привертає увагу, адже користувач розробляє власні ідеї, отримуючи в результаті ексклюзивний виріб.
4.Виняткова якість та добротність. Машинна вишивка служить дуже довго, не втрачаючи при цьому насиченості кольору ниток. Вироби з таким декором можна прати та відпарювати.
5.Швидкий процес вишивання. Ручна вишивка займає багато часу – на один виріб часом йдуть місяці. Машинки дозволяють   у десятки разів скоротити часовий період, що дуже важливо при масовому виробництві продукції.
6.Універсальність. Найчастіше машинна вишивка застосовується при виготовленні шевронів для військовослужбовців та у роботі промоутерів для нанесення логотипів.
Також звертаємо вашу увагу, що в нашому Каталозі продукції широкий вибір швейного обладнання промислового та побутового класу.

Вышивка на спецодязі Вишивка на одязі Машинна вишивка на флісових кофтах Брендування одягу логотипами компаній Вишивка машинна торгового знаку на спецодязі Вишивка шеврону машинна Комп'ютерна машинна вишивка товарного знаку, логотипу чи шеврону Комп'ютерна вишивка товарного знаку, логотипу чи шеврону у Дніпрі Вишивка машинна на замовлення за вашим малюнком у Дніпрі
Не знайшли те, що шукали?

Скористайтеся пошуком по каталогу, який заощадить вам час