+38 (096) 395-61-07; +38 (096) 474-88-19

Аксесуари для шиття

   Шиття сьогодні стає дуже популярним занятіем. Налічіем в будинку швейної машини вже нікого не здивуєш, оскільки багато умільці воліють створювати для себе ексклюзивні предмети одягу самостійно. Кожен кравець добирає інструменти індивідуально, орієнтуючись на свої переваги і особливості матеріалу, з яким доведеться працювати.
     Наш інтернет-магазин пропонує різноманітні допоміжні акссесури для допомоги як початківцям так і професійним кравцем. Якщо раніше кравці обходилися досить скромним набором інструментів, то тепер цей список неабияк поповнився. Але сучасним рукодільниця не варто витрачати свій дорогоцінний час для пошуків по місту потрібного пристосування, адже все можна купити для шиття в нашому інтернет-магазині.

Приналежності для шиття необхідні в першу чергу:
   

Кравецькі крейда або мило. За допомогою крейди (мила) розмічають деталі на тканині. Щоб розмітка була акуратною і точною, необхідно щоб край крейди був ретельно заточений. Для темних тканин вибирають крейду білого кольору, а на світлі матеріали наносять кольорову розмітку.
   Сантиметрова стрічка. Серед численних аксесуарів, необхідних для шиття, сантиметр є одним з найбільш затребуваних інструментів. З його допомогою вимірюють фігуру клієнта і відкладають розміри на тканини. Щоб виміри були точними, потрібно вибирати сантиметр з щільного матеріалу з чітко означеними поділами.
   Ножиці - перший, а також найважливіший помічник кравців. Необхідно подбати про те, щоб вони були зручними для майстра і мали гострі леза. Наш магазин радий запропонувати широкий вибір ножиць, виготовлених з нержавіючої сталі.

   Голки для швейної машинки. Досвідчені швачки знають, що робота з тонкими і еластичними тканина не буде якісної, якщо не підібрати відповідну голку. Аксесуари для шиття і рукоділля, які представлені в каталозі, налічують безліч зразків зазначених виробів з обробки самих різних видів тканин;
  Аксесуари для шиття інтернет-магазину супроводжуються гарантією від проізводітеля.Ми працюємо тільки з якісними і перевіреними постачальниками, які виготовляють безпечну і довговічну продукцію, тому кожен набір відрізняється міцністю, екологічністю і простотою використання.

Не знайшли те, що шукали?

Скористайтеся пошуком по каталогу, який заощадить вам час