+38 (096) 395-61-07; +38 (096) 474-88-19

Історія швейних машин

Швейна машина зарекомендувала себе безцінним винаходом в різних сферах бізнесу. Текстильні фабрики і лінії по виробництву одягу - це всього лише дві галузі, які довгий час покладалися на безпрецедентну швидкість і точність швейних машин. Великі компанії розуміють, як часто ці машини використовуються набагато частіше, ніж ви думаєте - від матеріалів і одягу, які ми носимо, до вишивальних аксесуарів, які роблять люди.
Ці машини стали настільки масовими в нашому повсякденному житті, що легко забути, що такого обладнання не існувало. Виникає питання: коли, ким і чому були винайдені швейні машинки?
Як провідний постачальник промислового швейного обладнання, ми досліджували походження цього великого винаходу; Ось історія швейної машини.швейна машина
Що надихнуло це творіння?
До створення швейної машини пошиття одягу було проведене у ручну. Як бізнес, ви можете собі уявити, скільки часу займе процес створення запасу вручну. Без механізму, щоб допомогти, зусилля будуть забезпечуватися виключно людиною.
У зв'язку з ростом бізнесу і необхідністю збільшення запасів необхідно більш швидкий і ефективний спосіб - увійти в швейну машину.
Перший дизайн швейної машини
Походження швейної машини сходить у 18 - м столітті, коли в 1790 році, англієць на ім'я Томас Сент - складеним докладні проекти для першої машини свого роду, в його спробі створити пристрій, яке могло зшити шкіру.
Томас Сент вирішив запатентувати свій дизайн як абсолютно новий метод виготовлення взуття, чобіт, бризок і сабо. Проте, ніхто не знає, чи дійсно Святий побудував будь-якої з цих проектів; але в 1874 році джентльмен на ім'я Вільям Ньютон Вілсон знайшов патент на машину Томаса Сейнта. Оригінальні малюнки були в такому хорошому стані, що Вілсон зміг побудувати швейну машину, довівши, що вона дійсно працює.
Невдалі спроби
При всіх винаходи перша спроба ніколи не буває останньою. Потрібні численні випробування, повторні спроби і зміни, щоб зробити те, що задумав винахідник. Це було, звичайно, у випадку зі швейною машиною. Ось кілька невдалих спроб створити це знаменитий винахід.
У 1810 році німецький винахідник Бальтазар Кремс винайшов автоматичну швейну машину. У підсумку цей дизайн не спрацював.
У 1814 році австрійський кравець на ім'я Йозеф Мадерспергер заявив, що винайшов успішну швейну машину; хоча його наполегливість була ясна завдяки його численним спробам, всі вони зазнали невдачі.
У 1818 році два американця на ім'я Джон Адамс Дож і Джон Ноулз розробили першу американську швейну машину. Проте, машина пошила тільки незначні шматочки тканини, перш ніж вона вийшла з ладу.вінтажна швейна машинка
Ким був Еліас Хоу?
В Америці відомий винахідник Уолтер Хант почав створювати власну швейну машину в 1832 році. Його проста конструкція складалася з машини, в якій використовувалися дві голки. Однак він відмовився від свого дизайну в 1838 році. В цей же час Еліас Хоу працював над власним дизайном швейної машини.
У 1846 році Хоу запатентував свою машину, яка була майже точною копією дизайну Ханта. Після низки невдалих життєвих подій, Хоу заклав свої машини і патентні документи в Лондоні. Спостерігаючи за популярністю швейних машин, які були скопійовані з його дизайнів, Хоу почав залучати інших винахідників до суду, де він виграв всі свої патентні позови.
Без швейної машини текстильна промисловість виглядала б неймовірно інакше, як ми її знаємо сьогодні - вони дозволяють масово виробляти якісні товари, дозволяючи підприємствам працювати швидше і ефективніше, задовольняючи запити споживачів.
Ми пропонуємо купити швейну машинку від провідних виробників, пропонуючи вам найбільш ефективні рішення. З нашим досвідом ми можемо допомогти вам знайти ідеальну промислову швейну машину для вашого бізнесу. Так само наш сервісний центр може запропонувати послуги ремонт швейних машин Дніпро. Щоб дізнатися більше, зв'яжіться з нами сьогодні.

Вышивка на спецодязі Вишивка на одязі Машинна вишивка на флісових кофтах Брендування одягу логотипами компаній Пошив вышиванок Пошив платья Днепр Ремонт одежды Днепр Пошив блуз Днепр Пошив блузки в Днепре
Не знайшли те, що шукали?

Скористайтеся пошуком по каталогу, який заощадить вам час