+38 (096) 395-61-07; +38 (096) 474-88-19

Чистка та змащування швейної машини

Чистка та змащування для довгої і надійної роботи вашої швейної машинки.
Для довгої і надійної  роботи вашої швейної машини наш сервіс рекомедуэ проводити регулярні профілактичні роботи, що дозволяють вирішити проблему безперебійного шиття красивих нарядів без зайвих турбот і витрат. Найважливішими профілактичними операціями залишаються чистка та змащування швейної машини. На жаль, навіть найкращу швейну техніку можуть вивести з ладу звичайнісінький домашній пил, ворс від швейних ниток або тканин, що випадково потрапив бруд. Від часом вони ущільнюються і перетворюються в спресовані частки, що діють як абразив на тонкі механізми вузлів і з'єднань. Деякі господарі самі готові озброїтися викруткою, щоб допомогти своїй машинці. Ми щиро не радимо цього робити. Сучасна швейна техніка влаштована таким чином, що для роботи з нею необхідно досконально знати внутрішній устрій.

Майстри нашого сервіс швейных машин проведуть профілактику, чистку і змазку вашої швейної машини швидко і з гарантією якості.

Вышивка на спецодязі Вишивка на одязі Машинна вишивка на флісових кофтах Брендування одягу логотипами компаній Пошив вышиванок Пошив платья Днепр Ремонт одежды Днепр Пошив блуз Днепр Пошив блузки в Днепре
Не знайшли те, що шукали?

Скористайтеся пошуком по каталогу, який заощадить вам час