+38 (096) 395-61-07; +38 (096) 474-88-19

Електромеханічні швейні машинки Minerva

Коли мова йде про якісні швейних машинах, важко знайти більш економічний варіант, ніж швейна машина Minerva M832B.
Це відмінна модель для початківців, які тільки вчаться шити, і ще можуть бути не готові до більш просунутою швейній машині. Minerva M832B також є хорошим вибором для більш професійних кравців. Іноді вам не потрібно купити швейне обладнання тільки для того, щоб подбати про основні швейних завданнях. У цих випадках наявність швейної машини, подібної до цієї, може виявитися головною зручністю.
Незважаючи на надзвичайно доступну ціну, ця швейна машина має безліч функцій. Одним з них є вбудований автоматичний заправник верхньої нитки.
Є також однокроковий петельний Авторозмір.
Це може зайняти деякий час, щоб освоїти деякі швейні операції, такі як виготовлення петель.
Ось деякі інші речі, які ви отримуєте зі швейною машиною Minerva M832B.
25 видів швів, включаючи декоративні і стьобальні стежки.
Простий у використанні диск вибору операцій.
6 швидкозмінних швейних лапок, в тому числі лапка для петлі, лапка для блискавки і звивиста лапка.
Надійний вертикальний човник
Система автоматичного намотування шпульки.
Вільний рукав для шиття вузьких деталей, манжет і штанів.
Світлодіодне освітлення, що забезпечує хороше освітлення робочої зони.
Детальний посібник користувача.
Також надається технічна підтримка, як онлайн, так і по телефону, протягом усього терміну служби вашої швейної машини.

Minerva M832B

електромеханична швейна машина Minerva M832BШвейна машина Minerva M832B легка, універсальна і проста у використанні. Це відмінна перша швейна машина для початківців або тих, хто хоче просту машину, здатну задовольнити їх повсякденні потреби в шиття.
Якщо ви шукаєте сучасний погляд на традиційну швейну машину, зверніть увагу на Minerva M832B.
Це досить потужна електромеханічна швейна машина. Але це також дуже зручно для користувача. Освоєння цієї швейної техніки може зайняти трохи часу, але навіть новачок може освоїти цю модель. А середні і просунуті кравці будуть дійсно любити експлуатувати цю машину.
Має 18 вбудованих стібків, в тому числі кілька допоміжних і декоративних стібків. А чітко позначені види швів на передній панелі дозволяє швидко і легко вибирати рядок.
Крім того, на передній частині швейної машини є панель для стібків, яка дозволяє відразу побачити всі доступні стежки. Кожному рядку присвоюється унікальна буква, яка відповідає букві, використовуваної для позначення тієї ж рядки на циферблаті вибору строчки.
також має зворотну функцію. Зворотній рядок - відмінний спосіб посилити ваші шви, щоб вони не ослабли. Але на деяких швейних машинах використання функції реверсу може здатися більш складним, ніж воно того варто.
На щастя, реверсивний важіль на цій машині великий, його легко знайти і використовувати.
Ось деякі речі, які ви отримуєте з швейною машиною.
Двотактний намотчик шпульки.
Лапка.
Зубчаста рейка з 7 частинами.
Напівавтоматична петля, в 4 етапи.
Ручка для перенесення, для додаткової мобільності.
Регульована довжина стібка і ширина стібка.
Перемикач відключення зубчастої рейки, для легкої штопання і стьобання вільного руху.
Вільна рукавна платформа з вбудованим відсіком для приладдя.
Minerva M832B - це старомодна швейна машина, створена для сучасних користувачів. Це також універсальна машина, створена для точного шиття, яка відмінно підходить для пошиття одягу, ковдр, предметів домашнього декору і багато чого іншого.
Якщо ви віддаєте перевагу використовувати механічні швейні машини або хочете спробувати механічну модель, вам обов'язково варто купити швейну машину Minerva M832B.
Ось ще список анологичних електромеханічних швейних машин фірми Minerva мають невеликі відмінності по дизайну, функціональності і цінового диапозону але конструктивно однакових:

Minerva JBasic

Minerva JBasic електромеханічна швейна машинка

Minerva JStandard
Minerva JProf

Minerva JProf
Minerva Classic

Minerva Classic 

Повний каталог запчастин Електромеханічні швейні машини Побутові швейні машини Чохол: м'який Уровень качества: бюджет Типи петель: напівавтоматична за 4 етапи Тип човника: вертикальний Тип стібка: човниковий Тип підсвічування: LED Тип голки: НАх1 (130/705Н) Тип закріпки: важелем зворотного ходу Країна виробник: Вьетнам Швидкість, ст./хв.: 850 Ремонтнопригодность: стандартная 6/10 Регулювання швидкості шиття: за допомогою педалі Виробник: Minerva Ожидаемый срок службы до первого ремонта/замены, час: 8640 Потужність двигуна, Вт/г: 60 Максимальна довжина стібка, мм: 4 Максимальна висота підйому лапки, мм.: 8 Максимальна ширина зигзага, мм: 5 Кількість виконуваних операцій, шт: 14 Диски регулювання, шт: 2 Вага, кг.: 6 Потужність двигуна, Вт/г: 70 Кількість виконуваних операцій, шт: 36 Диски регулювання, шт: 3 Уровень качества: высшее Країна виробник: Тайвань Швидкість, ст./хв.: 800 Ремонтнопригодность: оптимальная 8/10 Кількість виконуваних операцій, шт: 32 Типи петель: автоматична за 1 етап Максимальна довжина стібка, мм: 5 Максимальна висота підйому лапки, мм.: 13 Кількість виконуваних операцій, шт: 23 Вага, кг.: 8
Не знайшли те, що шукали?

Скористайтеся пошуком по каталогу, який заощадить вам час