+38 (096) 395-61-07; +38 (096) 474-88-19

6 СПОСОБІВ ЗАРОБИТИ ГРОШІ НА ШИТТІ ЧАСТИНА No3

Ремонт одягуНайголовніше в зароблянні грошей на шитті полягає в тому, що існує безліч способів зробити це.
Як тільки ви вирішите почати власне швейну справу, ви зможете вибрати той вид діяльності, який вам найбільше подобається. І ви можете зробити свій вибір на основі:
Вашого рівня досвіду. Ви відносний новачок або у вас є роки шиття? Ваш рівень досвіду допоможе вирішити, який швейний бізнес підійде вам найкраще.
Ваша особистість. Ви інтроверт чи екстраверт? У той час як хтось, хто спілкується, може бути притягнутий до одного типу швейного бізнесу, хтось, хто трохи сором'язливий, міг би бути більш зручним з іншим.
Види швейних проектів, які вам подобаються. Зрештою, вся суть заробляння грошей на шитті полягає в можливості заробити трохи грошей, займаючись тим, що ви вже любите робити. Таким чином, ви повинні вибрати швейну справу, що дозволяють вам робити типи швейних проектів, які вам найбільше подобаються.
Ось п'ять швейних підприємств на вибір. Читаючи кожен варіант, подумайте про те, що може вплинути на управління цим бізнесом, і як ви ставитеся до цих дій. Це допоможе вам точно визначити швейна справа, яке дійсно вам подобається.
1. Пропозиція послуг з ремонту і переробці одягу
Як би це ні було захоплююче шиття, у нього є і практична сторона. Коли частина одягу пошкоджена, ви можете або виправити пошкодження, або купити заміну. І, як відомо будь-який ремонт або реконструкція завжди дешевше, ніж покупка чогось нового.
Хоча ремонт і переробка - відмінний спосіб заощадити гроші, ви також можете використовувати ці навички, щоб заробити трохи грошей?
У багатьох людей є одяг, яку вони занадто люблять, щоб викинути. Але вони не можуть носити ці предмети, тому що у них є розриви, зламані блискавки або відсутні гудзики. І не у всіх є навички, необхідні на ремонт одягу.
Деякі з цих людей були б раді заплатити комусь, наприклад вам, починають улюблену куртку, плаття або джинси.
І не забувайте пропонувати послуги по переробці одягу. Деякі з ваших потенційних клієнтів - люди, яким важко знайти одяг, що підходить їм.
Після покупки одягу в роздрібному магазині, вони з радістю заплатять вам, щоб зробити переробки, необхідні для того, щоб новий одяг краще підходив їм.
Люди, які втратили (або все ще втрачають) вагу, також можуть використовувати ваші послуги по переробці. Не кожен хоче вибігти і купити абсолютно новий гардероб, щоб відповідати їх новим тілам. Замість цього вони вважали за краще б заплатити кому-небудь, щоб він поправив одяг, яка їм вже потрібна, щоб відповідати їх новим розміром.
2. Зробіть одяг для інших
Ти любиш робити одяг? Чи можете ви зробити одяг для людей будь-якої форми, розміру або статури? Якщо це так, ви можете заробляти гроші, роблячи одяг для інших.
Деякі люди хотіли б мати останні дизайнерські речі, але не можуть дозволити собі платити останні дизайнерські ціни. Якщо ви скажете, що можете зробити дизайнерські підробки за невелику частину ціни, у вас будуть потенційні клієнти, які будуть цінувати.
І якщо ви можете зробити красиву і доступну формальну одяг, ви можете отримати готівку під час випускного сезону.
І не забувайте весілля. Є професійні кравці, які заробляють собі на життя, роблячи сукні для наречених, їхніх матерів, подружок нареченої, або кого-небудь ще, кому потрібен наряд для цього випадку.
У нашому інтернет-магазині gold-needle.com.ua Ви можете купити швейну машинку, купити оверлок чотирьохнитковий або коверлок для початку вашої невеликої швейної майстерні.

Комп'ютеризована побутова швейна машина Minerva MC 250C

швейна машина Minerva MC 250C

Чотирьохнитковий оверлок Minerva M840DS

Minerva M840DS побутовий чотирьохнитковий оверлок
Вышивка на спецодязі Вишивка на одязі Машинна вишивка на флісових кофтах Брендування одягу логотипами компаній Пошив вышиванок Пошив платья Днепр Ремонт одежды Днепр Пошив блуз Днепр Пошив блузки в Днепре
Не знайшли те, що шукали?

Скористайтеся пошуком по каталогу, який заощадить вам час