+38 (096) 395-61-07; +38 (096) 474-88-19

Краща комп'ютеризована швейна машинка 2018 року

Вирішили купити швейну машинку?
Тоді Вам пощастило. Зараз на вибір пропонуються сотні, якщо не тисячі швейних машин.
Незалежно від вашого бюджету або рівня досвіду, швидше за все, є швейна машина, яка підходить саме вам.
Саме тому ми вибрали найкращу комп'ютеризовану швейну машинку 2018 року.
Кожен вибір в цьому списку - якісна швейна машина з безліччю чудових функцій.
Ця машина також є однією з найпопулярніших на ринку сьогодні, і вона отримала виключно позитивні відгуки від своїх користувачів.
Ми також хотіли скласти рейтинг, який буде корисний для найрізноманітніших цілей професіоннальних кравців. Отже, нижче ви знайдете:
Швейну машинку для користувачів всіх рівнів досвіду, від початківців до досвідчених, оптимальну в ціновій категорії.
Електромеханічні, електронні та комп'ютеризовані швейні машини.
Швейні машини для тих, хто заробляє на шитті.
Незалежно від того, який тип швейної машини ви шукаєте, наші пропозиції - відмінне місце для початку пошуку.
Отже, без зайвих слів, ось на наш погляд найкраща швейна машина 2018 року.

Minerva MC 350C Комп'ютеризована портативна швейна машина

Комп'ютеризована побутова швейна машина Minerva MC350C

Багато хто вважає портативну швейну машину Minerva MC 350C кращої швейною машиною в своєму ціновому діапазоні. І неважко зрозуміти чому.
Це універсальна швейна машина, яка ідеально підходить для стьобання, виготовлення одягу, створення виробів і створення предметів домашнього декору. Вона також довговічна, багато в чому завдяки міцному металевому внутрішньому каркасу.
Ви квілтер? Або ви працюєте над іншими типами великих швейних проектів? Якщо це так, ви по достоїнству оціните дуже широкий подовжувач стола, який дасть вам велику поверхню для роботи. Також є функція підйому / опускання голки, яка спрощує стьобання, аплікацію і вишивання.
Minerva MC 350C має 310 швейних операцій, включаючи базові, еластичні і декоративні строчки. Це багато швів. На щастя, вибрати рядок легко завдяки функції вибору строчки за допомогою кнопки. Не тільки це, але і 8 швів, які ви, ймовірно, будете використовувати найчастіше, розташовані на передній частині швейної машини. Так що перехід на ці звичайні рядки ще швидше і простіше, що зекономити вам багато часу.
І давайте не будемо забувати про 10 вбудованих видах автоматичної петлі.
Погляньте на деякі інші речі, які поставляються з портативної швейної машиною Minerva MC 350C.

 

З її замикающими притискними лапками, автоматичним нитковтягувачем і ЖК-дисплеєм з підсвічуванням, комп'ютеризована портативна швейна машина Minerva MC 350C була сконструйована так, щоб її було легко використовувати. Але її особливості роблять відмінним вибором для досвідчених і просунутих кравців.

У нас в магазині Ви можете купити швейну машинку будь якої моделі та інше швейне обладнання, наприклад купити оверлок чотирьохнитковий або коверлок.

Швейна машинка Toyota OEKAKI 50R Вишивка шеврону машинна minerva M840DS minerva m832b Швейна машинка Minerva m832b  Швейна машинка Minerva MC500 Minerva DecorExpert Minerva MC600e швейно-вишивальная Minerva mc450er
Не знайшли те, що шукали?

Скористайтеся пошуком по каталогу, який заощадить вам час