+38 (096) 395-61-07; +38 (096) 474-88-19

Різновиди несправностей швейних машин

Сучасне швейне обладнання здатне на виконання найрізноманітніших завдань - від складного пошиття одягу або її ремонту до вишивки різних складних малюнків. Але в роботі будь-якої техніки в процесі эксплуотации виникають різні несуттєві неполадки. Працювати на швацькій машинці з несправностями доставляє багато не зручностей і практично неможливо. У цій статті ми коротко розглянемо часті неполадки в роботі швацької техніки що мають загальний характер наладок як в промислові швейні машини так і в побутовому швацькому устаткуванні. Характерні несправності і неполадки в роботі швацьких машин :

Петляє верхня або нижня нитка виходе не красивий рядок - це відбувається у разі недостатнього натягнення ниток як у верхньому ніті натяжителе так і в шпульному ковпачку, а для машин з горизонтальним розташуванням човникового пристрою в пластиковому шпулі утримувачі. Для наладки цієї несправності рекомендується:

Обрив нитки зазвичай обривається верхня нитка оскільки на неї робиться сильніше натягнення у момент скидання з човникового пристрою при формуванні рядка щоб уникнути цій неприємності треба обернувши увагу в першу чергу на:

Поломка голки дуже часто відбувається іза неуважного поводження з машиною: неправильно встановлена голка, відкручування голкової пластини, неправильна установка шпульного ковпачка, неузгодженість руху голки і механізму просування тканини, неправильна установка човника впершу чергу зверніть увагу на:

Ось мабуть і все первинні несправності в швейних машинах. Якщо Вам не вдалося зробити наладку самостаятельно рекомендуємо звернуться в компітентні авторизовані сервісні ценрі росташовані у вашому місті так як причин навіть в цих випадках може бути набагато більше схованих вже в зсередини самої механіки машинки.

Наш сервісний центр пропонує швидкий і якісний ремонт швацьких машин у Дніпрі, ремонт оверлоків у Дніпрі та іншої швацької техніки досвідченими майстрами своєї справи.

У нас в магазині Ви можете купити швейну машинку будь якої моделі та інше швейне обладнання, наприклад купити оверлок чотирьохнитковий або купити коверлок.

Вышивка на спецодязі Вишивка на одязі Машинна вишивка на флісових кофтах Брендування одягу логотипами компаній Пошив вышиванок Пошив платья Днепр Ремонт одежды Днепр Пошив блуз Днепр Пошив блузки в Днепре
Не знайшли те, що шукали?

Скористайтеся пошуком по каталогу, який заощадить вам час