gold-needle.com.ua

побутові швейні машини

Ось уже понад 100 років побутові швейні машини підкорили серця навіть найбільш вимогливих кравців тому, що володіють широким спектром операційнності і високою надійністю. Вони можу виконувати від прямої строчки до декоративних строчок і викидання петлі, а деякі моделі володію швейно-вишивальнимі функціями і при цьому фунціонале вони не дуже вимогливі до якості тканин.

Існує кілька типів побутових швейних машин:

  • Електромеханічні швейні машини-володіють практично всіма потрібними для будинку функціями, щоб стати простим, зручним помічником для домахозяек і початківців любителів шиття. Таку швейну машинку варто вибирати, коли у Вас лише час від часу виникає потреба в ремонті одягу. Вся робота на машині здійснюється вручну за допомогою механічних перемикачів, але іноді можна зустріти і моделі, в яких є вбудована електроніка, що підвищує зручність в експлуотаціі машини.
  • Комп'ютеризовані швейні машини-можна використовувати для виготовлення якісної і красивого одягу в домашніх умовах. Ці машини обладнані вбудованим мікропроцесором, який дозволяє легко управляти всіма можливостями одним натисканням кнопки. Вони пропонують досить велику різноманітність декоративних та оздоблювальних строчок з елементами вишивки, що дає можливість створювати свої неповторні композиційні рішення при виготовленні одягу.
  • швейно-вишивальні комп'ютерні машини-мають подвійне функціоналом побутової швейної машини і вишивальної машини, оснащені окремим блоком для вишивання, відносяться до найбільш функціональним моделям. У швейно-вишивальних комп'ютерних машинах використовується конструкція обертового горизонтального човника, Вони мають високу надійність і здатність виконувати якісні шви. В електронній пам'яті пристрою закладено безліч найрізноманітніших програм для шиття і вишивки при цьому можна легко змінювати всі параметри, а також завантажувати збережені вишивки на швейну машинку з Інтернету або карти пам'яті.
Не знайшли те, що шукали?

Скористайтеся пошуком по каталогу, який заощадить вам час