+38 (096) 395-61-07; +38 (096) 474-88-19

Машинна вишивка

машинна вишивкаВишивка – один із найпопулярніших варіантів декору тканини, який може бути використаний практично скрізь. І якщо в давні часи майстрині були змушені сидіти з голкою з ранку до вечора, щоб отримати ексклюзивний елемент гардеробу або інтер'єрного компонента, то на сьогоднішній день таке завдання багато в чому спростилося, завдяки сучасним вишивальним машинкам виходить якісна машинна вишивка , яка виглядає не гірше, ніж ручна вишивка.

Компанія"Gold needle" пропонує широкий спектр послуг з комп'ютерної машинної вишивки:

Вишивка на одязі на замовлення це:

Чому слід звернутися саме до нас:

Якщо Ви вирішили зробити вишивку, звертайтеся за телефонами: 0964748819 або 0734748819.

Комп'ютерна машинна вишивка

Комп'ютерні вишивальні машини створені з можливістю автоматизувати процеси вишивки на тканині, на шкірі та на хутрі, і для цього Використовуються комп'ютерні технології. Вони передбачають програмування різних візерунків, що намальовані, із зазначенням кольорів ниток, у спеціалізованій програмі. У цьому процесі значна роль відводиться дизайнерам. Саме ці фахівці розробляють потрібний формат вишивки на основі малюнка, після чого у певній програмі малюється потрібний візерунок, шеврон, логотип чи слоган. Вам залишається тільки передати в пам'ять машинці файл з цією програмою, де вказано алгоритм нанесення на вибрану поверхню вибраного вами малюнка. Після цього програма на спеціалізованій вишивальній машині виконає всю роботу з вишивки в автоматичному режимі. А це означає, що залишається лише протестувати вишивку на пробному виробі. Якщо все добре, то запускається вишивка масово. Єдине слід стежити за правильністю розміщення матеріалу під голки машини для місця вишивки постійно. У цьому випадку за точністю виконуваних дій слідкує оператор щоб уникнути можливих помилок та вад.

У чому переваги комп'ютерної вишивки?

                                                                    машинна вишивкаКомп'ютерна машинна вишивка логотипу на одязі у Дніпрі.

Головною перевагою використання таких автоматизованих вишивальних машин є:
1.Можливість застосовувати різні матеріали для нанесення візерунків, логотипів, слоганів. 
2.Декорувати можна різні тканини – натуральне полотно, трикотаж, шовк, замшу, оксамит, хутро, нубук, шкіру і навіть тюль.
3.Красива, стильна та оригінальна вишивка надає виробу ексклюзивність, оригінальність та креативність. Подібна вишивка на виробах завжди привертає увагу, адже користувач розробляє власні ідеї, отримуючи в результаті ексклюзивний виріб.
4.Виняткова якість та добротність. Машинна вишивка служить дуже довго, не втрачаючи при цьому насиченості кольору ниток. Вироби з таким декором можна прати та відпарювати.
5.Швидкий процес вишивання. Ручна вишивка займає багато часу – на один виріб часом йдуть місяці. Машинки дозволяють   у десятки разів скоротити часовий період, що дуже важливо при масовому виробництві продукції.
6.Універсальність. Найчастіше машинна вишивка застосовується при виготовленні шевронів для військовослужбовців та у роботі промоутерів для нанесення логотипів.
Також звертаємо вашу увагу, що в нашому Каталозі продукції широкий вибір швейного обладнання промислового та побутового класу.

Вишивка шеврону машинна Вишивка машинна на замовлення за вашим малюнком у Дніпрі Вишивка комп'ютерна товарного знаку, логотипу, слогана на спецодязі у Дніпрі. Вишивка машинна торгового знаку на спецодязі Машинна вишивка Брендування одягу логотипами компаній Комп'ютерна машинна вишивка товарного знаку, логотипу чи шеврону Комп'ютерна вишивка товарного знаку, логотипу чи шеврону у Дніпрі Вишивка машинна шевронів
Не знайшли те, що шукали?

Скористайтеся пошуком по каталогу, який заощадить вам час