gold-needle.com.ua

Аксесуари та супутні товари для шиття

Купивши швейну машинку і почавши її освоєння, постає питання, як максимально швидко і в той же самий час акуратно виконати ті чи інші декоративні шви, або трудомісткі операції. Завдяки використанню всіляких лапок для швейних машин будь-який початківець кравець, перетворюється в творця.
  Лапки для швейних машин - це змінний аксесуар для швених машин і оверлоков, за допомогою якого виконують різні швейні операцій (пришивання потайний блискавки, штопання, викидання петлі, пришивання шнура і гудзиків, обробка краю ,бейку, вшивання гумки та інші операції). Всі швейні машини комплектуються стандартним набором швейних лапок, однак функціональність вашої швейної машинки можна збільшити використовуючи додаткові швейні лапки, пристосування і аксесуари для шиття.
Сучасні стрейчеві тягнуться тканини і складний в пошитті трикотаж, змушують дуже сильно нервувати при пошитті. З сучасними голками для швейних машин це тепер в минулому. Якісні, фірмові голки Dotec легко прошиють джинс, трикотаж і шкіру.
Сучасні масла й змащення, які пропонує наш інтернет-магазин Gold needle.com.ua, при регулярному використанні продовжать термін служби вашої улюблениці, і скоротять витрати на ремонт швейної машини, після використання неякісних мастил.

Не знайшли те, що шукали?

Скористайтеся пошуком по каталогу, який заощадить вам час