gold-needle.com.ua

Устаткування волого теплової обробки

Сьогодні для будь-яких швейних підприємств найбільш актуально забезпечення якості волого-теплової обробки (ВТО) і остаточної обробки виробів, які безпосередньо впливають на формування зовнішнього вигляду і показників якості продукції.

Волого-теплова обробка виробів з тканини являє собою вплив на тканину або одяг температурою, вагою, паром з метою вирівнювання (видалення заминов, заломів) поверхні або додання їй відповідної форми за допомогою праски.

В процесі волого-теплової обробки тканини надається форма, усуваються нерівності, зменшуються потовщення з тканини, знижується усадка і усувається блиск.

В результаті насичення парою тканину стає м'якшою, більш еластичною і більш розтяжне.
Устаткування для волого-теплової обробки:

  • парові праски
  • парогенератори
  • утюжельністоли
  • пароманекени
  • преса і формувачі

В інтернет-магазині Gold-needle.com.ua ви можете придбати обладнання для волого-теплової обробки (парові праски, парогенератори, утюжельністоли, пароманекени, преса і формувачі) в Дніпрі (Дніпропетровськ), де знаходиться наш центральний офіс. Але можливо купитиі в будь-якому місті України, де знаходяться наші філії. Завдяки службам доставки всю нашу техніку ми можемо доставити Вам по всій Україні.

Не знайшли те, що шукали?

Скористайтеся пошуком по каталогу, який заощадить вам час